Субота, 25.05.2019, 14:25
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи
Загальні новини [248]
Місто Кіровоград [60]
Райони Кіровоградщини [64]
Аналітика [8]
Новини: 112.UA
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 »

Список кандидатів у депутати Кіровоградської облради від Соцпартії:

... Читати далі »
Розділ: Загальні новини | Дата: 11.10.2010

Сьомого жовтня ввечері Кіровоградська міська територіальна виборча комісія затвердила остаточний список кандидатів на посаду Кіровоградського міського голови.

Ними стали 17-ть чоловік:

Володимир Пузаков (КПУ),

Сергій Михальонок (ВО "Батьківщина"),

Віктор Андрєєв (Сильна Україна),

Олександр Саінсус (Партія регіонів),

Ігор Фурманов (Народна партія України),

Олександр Варванський (Народна екологічна партія),

Віктор ... Читати далі »

Розділ: Місто Кіровоград | Дата: 08.10.2010

Прес-служба обкому Соціалістичної партії України інформує громадськість про чинну демократію, яку внесено новою обласною владою у діяльність органів внутрішніх справ області та спрямування їх роботи на силовий вплив щодо активістів Соціалістичної партії України.

Всім відомо, що соціалісти України – ініціатори прийняття Закону України «Про захист дітей війни». Соціалісти ініціювали подання позовних заяв до судів, які приймають законні рішення про виплати дітям війни передбачених законом коштів. В області до судів подано більше 20 тисяч позовних заяв, близько 20% яких уже задоволено на користь позивачів, дітей війни. Про це соціалісти неодноразово інформували засоби масової інформації. Надання допомоги соціалісти здійснюють безкоштовно. Особливо активну роботу у цьому напрямку проводять Л.Рудакова, В.Кононенко, В.Івахненко та інших.
Протягом року до соціалістів з різних питань звернулось до 50 тисяч осіб. Допомога надається безкоштовно.

Про все це добре знає і голова обласної адміністрації С. Ларін. Проте у державі вста ... Читати далі »
Розділ: Місто Кіровоград | Дата: 14.06.2010

Традиційно святкування Дня перемоги в м.Кіровограді та м.Знамянці відзначилося урочистою ходою від центрів міст до фортечних валів в м.Кіровограді та військового кладовища в м.Знамянці, які завершились покладанням квітів.

Центральними вулицями міст пройшли ветерани, представники влади і звичайні мешканці, поруч з якими крокували і СМСесівці, які прийшли віддати шану великому подвигу всіх, хто врятував людство від коричневої чуми.

Під час святкування Дня перемоги СМСесівці Кіровоградщини здійснили в м. Кіровограді та м. Знамянці захід по вшануванню ветеранів, який має назву «Фото на згадку». Вдягнувши військову форму часів СРСР молоді соціалісти вітали ветеранів з Днем перемоги і фотографувались разом з ветеранами. Після свят кожен ветеран безкоштовно отримає фото на згадку про свято.


Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 16.05.2010