Четвер, 22.02.2018, 00:59
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи
Про партію СПУ [3]
Кіровоградський ОК СПУ [3]
Новини: 112.UA
Статистика
Головна » Статті » Кіровоградський ОК СПУ

Обласні громадські об'єднання Кіровоградщини, котрі симпатизують СПУ

Обласні громадські об'єднання:

1. Кіровоградська організація ВГО "Захист дітей війни". Керівник: Івахненко Віра Гаврилівна.

2. Кіровоградська організація ВГО захисту конституційних прав і свобод громадян України "Правозахист". Керівник: Гавриленко Олександр Анатолійович.

3. Кіровоградська організація ВГО Союз жінок України "За майбутнє дітей". Керівник: Невмержицька Світлана Миколаївна.

4. Кіровоградська організація Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв. Керівник: Небога Олександр Іванович.

5. Кіровоградська організація Всеукраїнської спілки молодих соціалістів. Керівник: Шевченко Олена Володимирівна.

Всеукраїнська громадська організація «Захист дітей війни» є всеукраїнською громадською організацією, яка створена на підставі спільності інтересів для виконання мети та поставлених завдань.
     Основною метою діяльності організації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.Головою ВГО «Захист дітей війни» являється Секретар Політради СПУ О.П.Баранівський. Основою організації є її міські, районні та обласні організації, які створюються за територіальним принципом. На даний час працюють осередки в усіх областях.

Кіровоградська обласна організація ВГО "Захист дітей війни" знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13. Керівник: Івахненко Віра Гаврилівна.

Всеукраїнське громадське об’єднання захисту конституційних прав і свобод громадян України «Правозахист» є об’єднанням громадян, основними напрямками діяльності якого є пропаганда та роз’яснення законів та інших нормативних актів, що регулюють права і свободи громадян, організація правових практикумів для молоді з метою формування в неї високої правової свідомості і правової культури, надання консультативної допомоги громадянам щодо захисту їхніх прав та законних інтересів, організація шкіл, семінарів, кружків по вивченню законів та інших правових актів.

Кіровоградська обласна організація ВГО захисту конституційних прав і свобод громадян України "Правозахист" знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13. Керівник: Уріщенко Генріх Іванович.   

Основу добровільної Всеукраїнської громадської організації становлять первинні організації, які виникли ще в 1991 році. В суверенній Україні Союз жінок України "За майбутнє дітей”, зареєстрований Міністерством юстиції України у червні 1993 року. Сьогодні створено та працює 26 регіональних відділень у Автономній Республіці Крим, обласних і міських у Києві та Севастополі, які об`єднуюсь майже 20 тисяч жінок.  Союз жінок України "За майбутнє дітей” виступає виразником інтересів і цілей жінок України, які вболівають за долю дітей – майбутнє держави. Його діяльність спрямована на втілення в життя загальнолюдських цінностей, доброти, милосердя, поваги до старших, турботу про дітей, культ сім`ї.    Очолює Союз жінок України "За майбутнє дітей” з квітня 2007 року Семенюк-Самсоненко Валентина Петрівна, депутат Верховної Ради України 2,3,4,5 скликань, заслужений економіст України, відомій політик, який домагається реалізації принципів соціальної справедливості в Україні.

Сайт Союз жінок України "За майбутнє дітей”  http://www.sju.org.ua/

Кіровоградська обласна організація ВГО Союз жінок України "За майбутнє дітей" знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13. Керівник: Невмержицька Світлана Миколаївна.

Всеукраїнська спілка власників земельних та майнових паїв («ВСВЗМП»), є всеукраїнською громадською організацією фізичних осіб, які об’єднуються для досягнення цілей та вирішення певних завдань. Здійснює свою діяльність згідно із принципами добровільності, колективізму, самоврядування, виборності керівних органів, обов’язковості рішень органів вищого рівня для органів нижчого рівня, звітності, рівноправності своїх членів, відкритості, гласності та законності.  ВСВЗМП ставить перед собою мету: представляти та захищати права своїх членів в органах державної влади і управління всіх рівнів, сприяти прийняттю засобів впливу на використання можливостей держави, які забезпечували б досягнення достатнього рівня економічних, соціальних і культурних умов життя на селі.   ВСВЗМП включає місцеві (сільські, селищні та інші) осередки, а також регіональні (районні, міські, обласні) організації та організацію АР Крим. Головою Всеукраїнської спілки власників земельних і майнових паїв є Секретар Політради СПУ з питань роботи на селі О.П.Баранівський.

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13. Керівник: Небога Олександр Іванович.

Спілка молодих соціалістів є членом Міжнародного Союзу Соціалістичної Молоді (IUSY) - всесвітньої неурядової молодіжної структури, що об'єднує понад 143 молодіжних та студентських організацій соціалістичного та соціал-демократичного спрямування у всьому світі. СМСівці беруть активну участь в діяльності IUSY як в Україні, так і за кордоном, підтримують міжнародні контакти, як в межах СНД, так і в Європі, де в багатьох країнах при владі знаходяться соціал-демократичні сили.

Сайт Спілки молодих соціалістів http://www.cmc.in.ua/page4

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської спілки молодих соціалістів знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13. Керівник: Шевченко Олена Володимирівна.

Кіровоградські міська організації Всеукраїнської спілки молодих соціалістів знаходиться за адресою:  25006   м. Кіровоград, вул. Калініна, 32, кор. 2. Керівник: Зборовський Ігор.

22 грудня 2007 року в Києві відбулась установча конференція молодіжної організації «Демократична спілка студентів «Студентська платформа». Більше 50 студентських активістів, представників обласних організацій «Студентської платформи» з 24 регіонів України вирішили об’єднати зусилля для забезпечення прав та інтересів студентів в Україні. До організації увійшли лідери органів студентського самоврядування найбільших навчальних закладів України. Президентом «Студентської платформи» обрали Володимира Шемаєва, аспіранта Національного інституту проблем міжнародної безпеки. «Я переконаний, що ми створили міцний важіль впливу студентських колективів на інститути державної влади. Наша ініціативність, досвід та уміння є запорукою успіху спільної справи на благо студентства України» - сказав президент «Студентської платформи» Володимир Шемаєв.

«Студенти повинні активніше впливати на життя свого навчального закладу. І це повинно бути зафіксовано на рівні законодавства. Ми не мусимо зупинятись на досягнутому: наші законопроекти щодо відміни оподаткування працюючих студентів, збереження пільгового проїзду студентів під час літніх канікул, залучення студентського самоврядування до прийняття управлінських рішень у навчальних закладах, гарантування першого робочого місця молодому спеціалісту – лише частково забезпечують студентські потреби. Необхідна чітка стратегія вирішення нагальних студентських питань» – заявив голова Громадської ради вчених і працівників освіти України (ГРОНУ) Станіслав Ніколаєнко на установчій конференції «Студентської платформи»

Сайт ВМГО "Демократична спілка студентів "Студентська платформа" http://www.studplatforma.org.ua

Кіровоградський осередок ВМГО "Демократична спілка студентів "Студентська платформа" знаходиться за адресою: 25006   м. Кіровоград, вул. Гагаріна, 9, кв. 40,  телефон: 8(0522)  36-14-13


Категорія: Кіровоградський ОК СПУ | Додав: Administrator (09.06.2009)
Переглядів: 1178 | Теги: Студентська платформа, Громадські організації, Кіровоград, СПУ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Пошук
Форма входу
Актуально
Микола Садовий - Голова СПУ
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів нашого сайту
Copyright MyCorp © 2018 Створити безкоштовний сайт на uCoz