Понеділок, 10.12.2018, 03:09
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи
Загальні новини [238]
Місто Кіровоград [59]
Райони Кіровоградщини [64]
Аналітика [8]
Новини: 112.UA
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 36 37 38

 

Голованівський районний суд виніс остаточну постанову з позовної заяви в минулому голови Вільшанської районної ради П.Блящука, відмовивши у його претензіях до Вільшанської районної територіальної виборчої комісії, яка після припинення повноважень ряду депутатів райради Політрадою Соцпартії, ввела до складу депутатів райради інших громадян. Як відомо П.Блящук у свій час був обраний головою районної ради за пропозицією районного осередку соціалістів. Проте швидко забув свої партійні зобов’язання і зобов’язання перед виборцями. Будучи найбагатшою за заробітною платою особою у районі уже близько 60 місяців не сплачує кошти за комунальні послуги, втратив зв’язок з партійцями, виборцями, став зловживати службовим положенням. Подібна поведінка була і у деяких інших депутатів. Політрада Соцпартії прийняла поста ... Читати далі »
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

Перший секретар обкому М.Садовий прийняв участь у нараді активу Онуфріївського райкому Соцпартії України, де розглянуто питання про підтримку Сергія Самородченка, який є кандидатом на посаду Онуфріївського селищного голови. Підготовлено і затверджено план практичних дій з агатаційно-пропагандистської роботи виборчої кампанії.
 
Прес-центр Кіровоградського обкому СПУ.
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

   Фракція соціалістів в Кіровоградській обласній раді виступила з ініціативою провести термінове засідання президії обласної ради, де розглянути питання про відношення до Указу Президента В. Ющенка щодо звільнення з посади голови обласної адміністрації В. Моцного.
   Президія Кіровоградської обласної ради вирішила направити звернення Президенту України В. Ющенку з пропозицією переглянути Указ № 496\2009 від 27.06.09 про звільнення В. Моцного з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації і відмінити його. Більшість членів президії вважають, що таке рішення було прийнято без обгрунтування і під тиском делегатів з'їзду НУНСа, на якому Президент оголосив свій Указ.


Голова фракції СПУ в облраді Олександр Гавриленко.
Розділ: Місто Кіровоград | Дата: 30.06.2009