Четвер, 19.04.2018, 23:28
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи
Загальні новини [233]
Місто Кіровоград [59]
Райони Кіровоградщини [64]
Аналітика [8]
Новини: 112.UA
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 35 36 37 38 »

Відбулося засідання підсумкової колегії МОН з питання «Тенденції та пріоритетні напрямки діяльності органів управління освіти, установ і навчальних закладів професійно-технічної освіти на 2009-2010 навчальний рік».

 

Перший секретар обкому М.Садовий на запрошення Міністерства освіти і науки України прийняв участь у засіданні підсумкової колегії міністерства, де розглянуто питання «Тенденції та пріоритетні напрямки діяльності органів управління освіти, установ і навчальних закладів професійно-технічної освіти на 2009-2010 навчальний рік».

... Читати далі »

Розділ: Загальні новини | Дата: 30.08.2009

 

Перший секретар обкому М.Садовий провів зустріч з активом Голованівського райкому, де обговорено нагальні питання діяльності партійної організації. Після зміни керівництва райкому робота стала більш жвавішою і конкретною. Районний партійний осередок нині очолює Лукашевич Катерина Андріївна.
 
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

 

Сергій Вікторович Бандурко одержав свідоцтво про реєстрацію обласної громадської організації департамент захисту прав споживачів. На районному рівні таке свідоцтво є у Знам’янському районі та м. Знам’янка. Незабаром реєстраціє здійсниться і у інших районах та містах області. Основне завдання такої спілки – захистити права споживачів від недобросовісних бізнесменів, рекетирів, хуліганів від бізнесу. Департамент знаходиться у приміщенні обкому Соцпартії України за адресою: м. Кіровоград, вул.. Гагаріна, 9, кв. 40.
 
Розділ: Загальні новини | Дата: 29.08.2009

 

Устинівська районна організація соціалістів внесла клопотання до відділу освіти Устинівської райдержадміністрації, Інгульської сільської ради, колективу Інгульської ЗОШ з проханням підтримати встановлення на приміщенні школи меморіальної дошки на честь Кондратьєвої Любов Іллівни, члена Соцпартії, яка пропрацювала у вказаній школі все своє трудове життя учителем фізики та директором школи майже 30 років. Клопотання підтримано, відкриття меморіальної дошки планується на перше вересня 2009 року.
 
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

 

Голованівський районний суд виніс остаточну постанову з позовної заяви в минулому голови Вільшанської районної ради П.Блящука, відмовивши у його претензіях до Вільшанської районної територіальної виборчої комісії, яка після припинення повноважень ряду депутатів райради Політрадою Соцпартії, ввела до складу депутатів райради інших громадян. Як відомо П.Блящук у свій час був обраний головою районної ради за пропозицією районного осередку соціалістів. Проте швидко забув свої партійні зобов’язання і зобов’язання перед виборцями. Будучи найбагатшою за заробітною платою особою у районі уже близько 60 місяців не сплачує кошти за комунальні послуги, втратив зв’язок з партійцями, виборцями, став зловживати службовим положенням. Подібна поведінка була і у деяких інших депутатів. Політрада Соцпартії прийняла поста ... Читати далі »
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

Перший секретар обкому М.Садовий прийняв участь у нараді активу Онуфріївського райкому Соцпартії України, де розглянуто питання про підтримку Сергія Самородченка, який є кандидатом на посаду Онуфріївського селищного голови. Підготовлено і затверджено план практичних дій з агатаційно-пропагандистської роботи виборчої кампанії.
 
Прес-центр Кіровоградського обкому СПУ.
Розділ: Райони Кіровоградщини | Дата: 29.08.2009

   Фракція соціалістів в Кіровоградській обласній раді виступила з ініціативою провести термінове засідання президії обласної ради, де розглянути питання про відношення до Указу Президента В. Ющенка щодо звільнення з посади голови обласної адміністрації В. Моцного.
   Президія Кіровоградської обласної ради вирішила направити звернення Президенту України В. Ющенку з пропозицією переглянути Указ № 496\2009 від 27.06.09 про звільнення В. Моцного з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації і відмінити його. Більшість членів президії вважають, що таке рішення було прийнято без обгрунтування і під тиском делегатів з'їзду НУНСа, на якому Президент оголосив свій Указ.


Голова фракції СПУ в облраді Олександр Гавриленко.
Розділ: Місто Кіровоград | Дата: 30.06.2009